DOLAR: 6.09 TL
EURO: 6.80 TL

Burun estetiğinde yeni teknoloji

2 yıl önce
288 kez görüntülendi

Burun estetiğinde yeni teknoloji

Burun estetiği yaptırmak için uzun süredir araştırma yapıyor ve üstüne üstlük hem öncesinden hem de sonrasından korkuyor olabilirsiniz. Şimdi az da olsa beğendiğiniz bir burun yapınız var ama ya sonrası. Birçok kişi yapılan burun estetik müdahalesinden memnun kalmıyor ve düzeltme için doktorlarının kapısını çalmaya başlıyorlar.Burun estetiği elbette tekrar tekrar yapılabilen bir ey değildir. Mecbur kalındığı durumlarda düzeltmeler yapılabilir ama genel amaç ilk seferde istediğiniz burun yapısına sahip olmanız olacaktır. Burun estetiği Doktor Mete Demirel sayesinde artık son teknoloji ile yani mikromotor uygulaması ile yapılmaya başlandı. Merak ediyorsanız gelin bu tekniği biraz daha yakından incelemeye alalım ve nasıl yapıldığını ne farkı olduğuna değinelim.

Mikromotor burun estetiği ile artık daha kısa iyileşme süreci yaşayacak ve bunun yanı sıra daha az acı ile daha az morluk ve şişmeler görünüyor olacak. Yani oldukça konforlu bir süreç geçiriyor olacaksınız. Mikromotor burun estetiği ile artık çekiç ile şekil verme dönemi sonlanıyor ve çok ince uçları olan motor yardımı ile burun şekillendirilmiş olunuyor. Bu sayede burun en az hasar ile istenilen hale gelmeyi başarıyor olacak. Mikromotor burun estetiği ile artık yapılmamış gibi duran yani oldukça doğal duran bir buruna sahip olabileceksiniz. Herkesin yüz hattına gidebilecek bir burun yapabilen ve doğal durması için tüm gücü ile çalışan Doktor Mert Demirel sayesinde artık gözünüz arkada kalmayacak ve en doğal şekilde sonuç almayı başarıyor olacaksınız.

Rinoplasti*uygulamasının son teknoloji ile yapılabilmesi sizlerin de içini biraz daha rahatlatacaktır. Korkularınızı azaltacak ve acaba nasıl bir burun yapısına sahip olacağım korkularına son verecektir. Rinoplasti*yaptırmadan önce doktorunuz Mert Demirel sizler için simülasyon yapacak ve zaten az çok ortaya çıkacak burun yapısı sizin yüzünüzde görünmüş olacak. Bu sayede korkularınızı da bir kenara bırakabileceksiniz. Rinoplasti*ile artık daha mutlu olacağınız bir burun yapısına sahip olabileceksiniz. Doktorunuzdan randevu alarak görüşmeye gidebilir ve detayları görüşebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: