Dudak ve Yüz dolgusu | Wordpress Eklentileri | Wordpress Sorunları | Amp Kurulumu
DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Dudak ve Yüz dolgusu

1 yıl önce
530 kez görüntülendi

<strong>Dudak ve Yüz dolgusu</strong>

Ankara Dudak Dolgusu ve yüz dolgusu alanında birçok klinik ve hastaneye ev sahipliği yapmaktadır. Dudak dolgusu son dönemlerde hacimli dudakların moda olması nedeni ile de genç, yaşlı fark etmeksizin herkesin tercih ettiği bir medikal uygulama olarak bilinmekte ve kliniğimizde de sıklıkla uygulanmaktadır.

Dudak dolgusu nasıl yapılır?

Dudaklarımız yapı itibari ile oldukça sinir barındıran bir bölgedir. Bu nedenle de uygulama öncesinde kişilerin acı ve ağrı hissetmemesi için mutlaka anestezi içeren kremler ile bölgenin uyuşturulması gerekmektedir. Uyuşması sağlanan dudaklara ise belirlenmiş şekilde oldukça yavaş hareketler ile dudak dolgu maddesi enjekte edilerek uygulama yaklaşık 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Ankara dudak dolgusu denildiğinde aklınıza ilk gelen hekimlerden olan Doktor Buket Yıldırım dudak dolgusu ve diğer medikal uygulamalar konusunda hastalarına her zaman kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Dudak Dolgusu hangi amaçlarla kullanılır?

Dudak dolgu uygulaması genellikle dolgun ve hacimli dudaklara sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir işlem olmakla birlikte, ayrıca kontür belirginleştirme, varsa asimetri sorunlarını düzeltme, sarkmalarda ve şekillendirme gibi durumlarda kullanılabilmektedir.

Yüz Dolgusu Ankara merkez kliniğimizde de yine dudak dolgusunda olduğu gibi birçok alanda kullanılan ve dolgu uygulamalarına verilen genel bir isimdir. Yüz dolgusu kişilerin kaş arası bölgesinde var olan derin çizgilerin tedavisinde, kırışıklıkların ve kaz ayağı görünümlerinin giderilmesinde, yaşa bağlı yanaklarda var olan hacim kaybı ve deformasyonların tedavisinde kullanılabilmektedir. Son olarak ise yine özellikle son dönemlerde cerrahi müdahaleye gerek olmadan burun bölgesine yapılan dolgular ile burun estetiği amacı ile de kullanılabilmektedir.

Yüz dolgusunu kimler yaptırabilir?

Yüz dolgusu Ankara kliniğimizde doktorumuz Buket Yıldırım’ın verdiği bilgiler doğrultusunda genellikle orta yaş ve üzeri kadınların tercih ettiği bilgisi edinilmektedir. Özellikle yüz dolgusu denildiğinde yaşa bağlı derin kırışıklıklar ve yanak sarkmaları tedavi edildiğinden, bu durumlarda orta yaş ve üzeri kişilerde kendini göstermektedir.

Yüz dolgusu ve dudak dolgusu uygulamaları hakkında doktorumuzdan ve danışmanlarımızdan bilgi almak için hemen www.drbuketyildirim.com’u tıklayın ve geç kalmadan sizlerde canlanın!

Dudak ve Yüz dolgusu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: