En İyi 5 Vpn Uygulamaları  | Wordpress Eklentileri | Wordpress Sorunları | Amp Kurulumu
DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

En İyi 5 Vpn Uygulamaları 

1 yıl önce
576 kez görüntülendi

En İyi 5 Vpn Uygulamaları 

VPN uygulamaları ile internette güvenliğinizi sağlayabilir, sansürden dolayı ulaşamadığınız siteleri ziyaret edebilir ya da internette gizli kalmanızı sağlayabilirsiniz. Dünyanın her yerinde sıklıkla kullanılmaya başlanan VPN uygulamalarından hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız, bu makalede size uygun en iyi 5 vpn uygulamalarını seçeceğiz.

Sıralamamıza geçmeden önce dilerseniz kısaca VPN nedir sorusunun cevabını bulmaya çalışalım. VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir. VPN uygulamaları ile cihazınızı yaşadığınız yerden bağımsız olarak başka bir yerden internete bağlanmanıza olanak sağlayabilirsiniz. VPN uygulamaları ile dilediğiniz siteleri özgürce dolaşabilir ve bunu yaparken de daha fazla kişisel gizlilik sağlarsınız. Ayrıca, VPN uygulamalarından birisi ile internete girdiğinizde takip edilmeniz de zorlaşır.

Gelelim sizin için seçtiğimiz en iyi 5 vpn uygulamaları listemize:

Hotspot Shield Free

Bu uygulamanın iki sürümü  mevcut; free ve elit olmak üzere. Free sürümü tüm kullanıcıların tercih ettiği bir seçenek olarak karşımıza geliyor. Elit sürümü ise, hızlı ve reklamlarla uğraşmak istemeyen kullanıcıların tercihi oluyor.

ZenMate

Chrome tarayıcısı eklentisi ile çalışabilen bu uygulamanın kurulumunun ve kullanımının çok kolay olması ile biliniyor. Hızlı ve reklamlarla uğraşmak istemeyen kullanıcılarına da alternatif paketler sunan ZenMate son zamanlardaki popülerliği ile karşımıza çıkıyor.

TunnelBear

Çoğu kullanıcı için yapılacak en kolay şey TunnelBear’ı kurmak ve kullanmak.  Bir ara Türkiye’deki sansüre karşı destek olamk için sınırsız erişim vermesi ile ön plana çıkmıştı. Windows, Mac, iPhone ve Android tabanlı telefonlar için bağlantı imkanınız var. Bu uygulamaya e-posta adresiniz ile üye olduğunuzda size 500MB bir bant genişliği sunuyor. Eğer Tunnel Bear’ı kullandığınızı Twitter üzerinden paylaşırsanız ekstra 1 GB bant genişliğine sahip olabiliyorsunuz.

CyberGhost

Herhangi bir bant genişliği limiti olmayan uygulama sadece uygulama ayarlarını değiştirdiğiniz de ufak bir pencere karşınıza gelerek, premium üyelik avantajlarını sunuyor. Hız ise öteki servislere göre baya hızlı.

SurfEasy

Yakın bir döneme kadar Opera, vpn uygulama geliştiricisi SurfEasy’i satın aldığını duyurmuştu.   Ücretsiz uygulamalar arasında en çok indirilen uygulamalardan bir tanesi olan bu uygulama, kullanımının kolay olması nedeniyle de en çok tercih edilen programlar arasındaki yerini koruyor.

En iyiler halkında daha fazla bilgi için www.eniyi.xyz (En iyi) adresinden ulaşım sağlanabilir ve bilgi alınabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: