Flash Oyun Sitesi Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? | Wordpress Eklentileri | Wordpress Sorunları | Amp Kurulumu
DOLAR: 4.77 TL
EURO: 5.51 TL

Flash Oyun Sitesi Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

1 yıl önce
535 kez görüntülendi

Flash Oyun Sitesi Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Flash oyun siteleri adsense reklam politikasına uygun olduğu için ve hitap ettiği kitle oyun ve reklamı ayırt etmeden reklamlara tıklayarak (tbm yani tık başına gelir düşük olsa bile çok tıklandığı için kazanırsınız) sizlere iyi paralar kazandırabilir. Ancak öncelikle şunu da belirtmeliyim flash oyun siteleri tıpkı film siteleri gibidir, dışarıdan yapılması kolay ve basit gibi görünebilir ama para kazanmanın hiç bir yolu kolay değildir. Tabi bu konularda üst düzey bilgi sahibi değilseniz. Orta derece de bilgiye sahip arkadaşlar için ise sabır gerektiren süreçlerden oluşan emek vererek siteye bakmak bize daha sonrasında gelir olarak dönecektir.

Flash Oyun Sitesi Domain Seçimi
Flash oyun sitesi için domain seçerken dikkat etmemiz gereken nokta, içinde oyun kelimesinin geçmesi ve akılda kalıcı olmasıdır. Akılda kalıcı olmayan bir domain işimizi oldukça zorlaştırır. Ancak belirli bir kelime grubu için kasacak iseniz örn: pepeoyunlari gibi bu tür domainler de ise uzantısının mutlaka .com olmasına dikkat edin. Ne var aklıma gelen kraloyun var mesela bu siteye girip memnun kalan birisi bu sitenin adını çok rahatlıkla aklında tutar ve tekrar bu siteyi ziyaret eder. Domain seçerken bunlara dikkat edin.

Flash Oyun Sitesi Hosting
Bu yalnızca flash oyun sitesi için değil açacağınız tüm siteler için geçerlidir. Hosting alırken adam akıllı marka olmuş, güvenilir yerlerden hostingi almanız şarttır. Yoksa kapanma, zart , zurt bunlarla uğraşırken bocalayıp durursunuz. Bir çok yerli ve yabancı firma mevcut, yabancılardan godady ve do yerli olarak ise natro, ihs , radore alabilirsiniz. İsmi duyulmuş marka olmuş sizi zorda bırakmayacak yerlerden almanızı tavsiye ediyorum.

Flash Oyun Sitesi Tema Seçimi
Tema seçimi oldukça önemlidir. Basit ve çocukların ilgisini çekecek bol resimli bir tema seçmenizi tavsiye ediyorum. Script kullanabilirsiniz, bir çok flash oyun scripti mevcut, ücretlisi var ücretsizi var. Yada bir WordPress teması bulup onu kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunca sade ve kolay bir arayüze sahip tema seçmek sizi bir adım öne geçirecektir.

Flash Oyun Sitesi Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: