LG V30'dan ilk görüntü! | Wordpress Eklentileri | Wordpress Sorunları | Amp Kurulumu
DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

LG V30’dan ilk görüntü!

1 yıl önce
511 kez görüntülendi

LG V30’dan ilk görüntü!

LG V30 ilk kez görüntülendi. LG’nin yeni nesil V serisinin son üyesi olacak olan LG V30 için ilk görsel sızıntısı yapıldı. Bakalım cihaz neye benzeyecek?

LG’nin üst seviye donanım özellikleri sunacak telefonu V30 için ilk sızıntılar gelmeye başladı. Geçtiğimiz ay MWC 17’de LG G6’yı duyuran firma, şimdi de LG V30 için hazırlıklara başladı.

LG V30 özellikleri sızdırıldı LG V30 özellikleri sızdırıldı
LG V30 özellikleri hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. LG G6 ile büyük merak uyandıran…
LG V30 nasıl olacak?
İlk olarak V10 ile iyi bir çıkış yapan LG, geçtiğimiz Sonbahar atında LG V20’yi piyasaya sunmuştu. Belki zamanlama belki de akıllı telefon piyasasının seyrinden dolayı bu kez istediği başarıyı elde edemeyen LG, V serinin yeni takipçisi için kolları sıvamış durumda.

Eh, firma üzerinde çalışır da cihazın sızıntıları ortaya çıkmaz mı? Önceki modelle benzer hatlara sahip olacağı şimdiden ortaya çıkan LG V30, yine benzer ekran/kasa oranını da koruyacak gibi görünüyor. Bunun dışında, daha önceden yeni versiyonun ikinci ekrana sahip olmayacağı konuşuluyordu.

Eğer sızıntı tamamen doğruysa bu iddianın da geçersiz olacağını düşünebiliriz çünkü LG V30 kasasının hemen üst kısmında ikinci ekranın boşlukları da yer alıyor.

LG V30 hakkında diğer ortaya çıkan detaylar ise cihazın Snapdragon 835 kullanacağına ve 6 GB RAM’e sahip olacağına işaret ediyor.

LG V30’dan ilk görüntü! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: