DOLAR: 6.08 TL
EURO: 6.80 TL

Naturpy Milk tea ve atom çayı satın al

3 yıl önce
1.283 kez görüntülendi

Naturpy Milk tea ve atom çayı satın al

Naturpy Milk tea ve atom çayı satın al

Naturpy Milk tea ( kadınlar için süt çayı ) , Atom çayı ( kış çayı hem erkek hem bayanlar kullanabilir ) ürünleri başta olmak üzere Naturpy olarak sizlere tamamen organik şartlarda üretilmiş direk üreticiden tüketiciye ürün yelpazesi sayesinde maliyeti düşük ve tamamen orjinal ürünler ile sizleri Naturpy Store ‘de buluşturuyoruz.

Naturpy Milk Tea sayesinde ; 

sütcayı ,milk tea

sütcayı ,milk tea

Naturpy Milk tea Online %100 orjinal Storemizden sipariş etmek için tıklayınız.

*Yeni doğan bebekler için en uygun besin ANNE SÜTÜ’ dür.

*Bebeğe İLK 6 AYLIK dönemde SADECE ANNE SÜTÜ verilmelidir. ( Dünya sağlık örgütü & UNICEF)

İçeriğindeki çemen oturezeneanasonısırganfrenk kimyonu bilinen en önemli Galaktogog etkili bitkilerdir.

Bu bitkilerin Anne sütünü arttırıcı özellikleri yüzyıllardır bilinmektedir.

Galaktogog etkili bitkilerin, anne sütünün yapımı için, emziren annede zaten mevcut olan prolaktin ve oksitosin adlı hormonların aktivitesini artırdığı, anne sütü üretimini hızlandırdığı ve salgılanan anne sütü miktarını artırmaya yardımcı olduğu bildirilmiştir.

Dengeli içeriği ile annenin emzirme döneminde artan sıvı ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki bitkilerde bulunan vitamin ve mineraller ile destek sağlar.

İçinde bulunan Rezene, Frenk kimyonu, Hayıt, Anason, Papatya gaz giderici ve spazm çözücü etkileri ile bilinen bitkilerdir ve bu amaçla uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Melisa, Ihlamur, Papatya, Anason rahatlatıcı, yatıştırıcıdinlendirici etkileri ile bilinir. Bitkilerin geleneksel olarak annelerin ve anne sütü ile birlikte bebeğin rahatlamasına yardımcı olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Naturpy Milk Tea’nin anne sütü üretimi üzerine olumlu etkileri 48-72 saat içerisinde görülmektedir. Olumlu etkilerden faydalanmak için emzirme dönemi boyunca düzenli kullanılması önerilir.

 

 

Naturpy Milk Tea’nin rengi, kokusu, kıvamı ve lezzeti içeriğindeki bitkilerdendir.

*Bitkisel bir üründür

*Katkı maddesi içermez

*Boya maddesi içermez

*Kaliteli ve güvenilir.

KULLANIM ŞEKLİ

1 büyük fincan kaynamış suya(200 ml) 3-4 adet içime hazır Naturpy Milk Tea küp atılıp karıştırılarak isteğe bağlı sıcak, ılık, soğuk içilebilir.

Günde 3-4 defa tüketilmesi ve annenin emzirme döneminde düzenli kullanması önerilir.

Naturpy Milk Tea içerisindeki bitkilerden daha fazla faydalanmak için bol su ile tüketilmelidir. Her kullanımdan 1-2 dakika önce 1 bardak su içilmesi ve sonrasında Naturpy Milk Tea içilmesi ve bebeğin sık emzirilmesi önerilir.

Naturpy Atom çayı sayesinde ; 

atom çayı

atom çayı

İçerisinde Zencefil, Zerdeçal, Tarçın, Havlıcan, Karanfil, Yeni Bahar, Karabiber ve Hibiskus Bulunur.

Naturpy Atom Çayı  ile doğanın eşsiz lezzetleri ve iyilikleri bir arada. Doğadan toplanan bitkileri sizler için hazırladık, özel teknikle öğütüp presleyerek küp haline getirdik ve içime hazır nefis bitki dolu küpler yaptık.

İçerisinde bitki dolu küpleri günün her saatinde bir büyük fincan kaynamış suya 3-4 adet atarak anında katıştırıp içebilirsiniz.

Naturpy Atom Çayı ile bitkilerin iyilikleri taze ve doğal olarak her yudumda sizlerle.

Türkiye’nin ilk anında içime hazır bitki çayı. At karıştır ve iç. Tasarım olarak süzen poşet, ipli üçgen poşet vb. formatta olmadığı için bitkilerin tat, lezzet ve aromalarına başka karışım olmaz. Bitkileri doğal hali ile lezzetli ve keyifli tüketebilirsiniz.

Naturpy Atom Çayı %100 orjinal Storemizden online sipariş etmek için tıklayınız

 

http://www.naturpystore.com/

OptiNaturel, insanların daha doğal, daha sağlıklı yaşam standartlarına ulaşması için tıbbın ve insanlığın hizmetinde yıllardır güvenle ve gururla sizlere hizmet vermektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: