DOLAR: TL
EURO: TL

Tablet pc’ye nasıl format atılır

4 yıl önce
1.439 kez görüntülendi

Tablet pc’ye nasıl format atılır

Tablet pc’ye nasıl format atılır

Son zamanlarda hepimiz bir tablet peşindeyiz ve merak edip içeriğini kurcalıyoruz dolayısı ile bazen şifreleri unutup recovery yapmamız gerekiyor ve tonlarca para harcıyoruz tablet pc‘ ye format nasıl atıcağımızı şimdi birlikte öğrenelim aslında çok basit bir işlem arkadaşlar tek yapmamız gereken öncelikle Android Multi Tool adında bir program var onu indirmek birde Tablet Driver programı indirmelisiniz Nasıl bilgisayara ekran kartı driver usb driver yüklüyorsak aynı şekilde tablet’ide bilgisayar’a tanıtmamız gerekir. aşağıdaki adımları uyguladıkdan sonra aşağıda paylaşacağımız  video’yu inceledikden sonra tablet’in şifresini nasıl tekrar resetleyebileceğimizi ve fabrika ayarlarına nasıl çevireceğimizi birlikte öğreneceğiz

android multi tool indir,android multi tool neye yarar

android multi tool indir,android multi tool neye yarar

Android Multi Tool yazılımı ve Android Tablet Driver  indirmek için tıklayınız

İndirdiğiniz dosyanın rar şifresi : ” internetsorunlari.com “dur ( www olmadan tırnak içerisine aldığım cümle . da dahil )

Aşağıda bu işlemi nasıl yapılacağını görsel olarak anlatmışlar programı indirdikden sonra şifresinin nasıl silindiğini görebilirsiniz. aynı şekilde driveri’i nasıl tanıttığını görebilirsiniz.

Sürücüler yüklendikten sonra Android Multi Tool Programını Çalıştırın

Android Multi tool kullanımı videolu anlatım;

Program tabletinizi taraması ve tespit etmesi için 1 tuşuna basın.

Taradıktan sonra 5 Numaralı Seçenekten Wide Data yı seçin bu işlemden sonra cihazınız kapanıp tekrar açılacaktır

Cihaz açıldığında fabrika ayarlarına geridönmüş olacaktır. Bu işlemle cihazınızdaki tüm bilgiler silinecektir.

 

Android Driver’i nasıl tanıtılır?

Sistem Tablet PC için sürücüler için arayacaktır. Sürücüleri tespit edildi olmadığını kontrol etmek için, sağ Bilgisayarım tıklayabilirsiniz -> Yönet seçeneği -> Aygıt Yöneticisi .

android-driver1

android-driver1

 

androiddriver2

androiddriver2

 

Seçeneği altında “Diğer aygıtlar” “Android” i seçin. Onun üzerine sağ tıklayın ve ardından“Sürücüyü Güncelle” seçeneğini seçin. Görüntülenen sonraki pencerede, iki farklı seçenekler yer alacak.

Sürücüleri internette bulunmadı sonra 2. seçeneği seçin. Üzerine tıklayın ve sürücüleri bilgisayarınızda kendisi klasöründe bulunur.

yukarıda indirdiğiniz dosya içerisinde driverlerini attım arkadaşlar klasör olarak orayı gösterin otomatik tanıyacaktır. sonra videodaki işlemi yapın tablet fabrika ayarına dönecektir.

Saygılar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: