DOLAR: TL
EURO: TL

winscp nedir?

4 yıl önce
4.719 kez görüntülendi

Winscp nedir?

Winscp nedir? arkadaşlar winscp programı aslında bir ftp programına benzer fakat tek farkı filezilla gibi sadece almış olduğunuz domain’e girmez tüm sunucuya girer ve tüm sistem dosyaları dahil herşeyi görebilirsiniz root yetkisine sahipseniz bu program ile yapamayacağınız yok tüm websitelerini inceleyebilir içindeki hataları düzeltebilir gördüğünüz virüsleri tehditleri yok edebilirsiniz.

WinSCP,  Web sitesi olan kişiler için kullanılabilir en iyi FTP programlarından biridir. WinSCP sayesinde aynı serverda bulunan dosyalarımıza yazma izinleri, dosya kopyalama taşıma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

WinSCP (Windows Güvenli Kopyalama –Secure Copy-) için bir açık kaynak SFTP ve FTP istemcisidir. İşlevi uzak bilgisayar ile bölgesel bilgisayar arasında güvenli dosya aktarımı yapmaktır. Güvenli aktarımlar için, Secure Shell (SSH) kullanır ve SFTP’ye ekli SCP protokolünü kullanır.

Putty.exe programı ile girdiğiniz gibi aynı tüm klasörleri root yetkisi ile görebiliyorsunuz dikkat etmeniz gereken hususları ve nasıl home anadizine girip winscp ile tüm userleri görebileceğinizi gösterdim

WinSCP indirmek için;

http://download.winscp.net/download/files/201209051107adc1627f2b632779b90b8668677c83c0/winscp4

 

geriye videoyu izlemek kalıyor buyurun izleyin tam net olarak öğrenin ;

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: