Audemars Piguet Saat Modelleri | Wordpress Eklentileri | Wordpress Sorunları | Amp Kurulumu
DOLAR: 4.66 TL
EURO: 5.48 TL

Audemars Piguet Saat Modelleri

3 hafta önce
39 kez görüntülendi

Audemars Piguet Saat Modelleri

Tarihi, kol saatinin üretildiği ilk zamanlara kadar uzanan Audemars Piguet eta saat markası hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Özellikle tarihi saatlere ilgisi olanlar için bu markanın son derece önemli olduğunu ifade etmek isteriz. Zira taşıdığı tarihten izlerle dünyada birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra bir İsviçre markası olması da bu konuda ön planda olmasını sağlayan unsurlar arasında sayılabilir.

Saat Modelleri

Genel olarak kategorilere ayıracak olursak Audemars Piguet eta saat modellerinin spor ve dress watch kategorilerinde yer aldığını ifade edebiliriz. Ancak her bir saat modelinin sunmuş olduğu işlevler birbirinden farklıdır. Bu kapsamda Royal Oak modeli en çok tercih edilen modellerden birisidir. Bu modelin aynı zamanda Royal Oak Offshore ve Chronograph olmak üzere 2 farklı çeşidinin daha olduğunu ifade etmek isteriz. Bu saatler spor saat kategorisinde yer almaktadır.

Dress watch kategorisinde ise Milenary ve Jules Audemars modelleri bulunmaktadır. Bu modeller de bir hayli sıklıkla tercih edilen modellerdir.

1,5 Asırlık Deneyim

Kuruluşu 1800’lü yılların sonlarına denk gelen bu firma 1,5 asırlık bir deneyime sahiptir. Bu deneyimi sayesinde her geçen gün namını daha da uzak memleketlere duyurmaktadır. Öyle ki bu saatlerin tutkunu olan kişiler özel olarak siparişler vermektedirler. Firma ilk kurulduğu tarihten bu yana dünya genelinde birçok sergide yer almış ve ödüller kazanmıştır.

Dünyaca Ünlü Tasarımlar

Audemars Piguet saat markasının tasarımları dünyaca ünlü kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple başka hiçbir yerde bulamayacağınız tasarımları bu saatlerde bulabileceğinizi ifade etmek isteriz. Dünyanın en ünlü sporcularının ve işadamlarının tercihleri arasında bu markanın yer almasının da tesadüf olmadığını vurgulamak gerekir.

Kol saati alanında birçok ilki yaşatan Audemars Piguet eta saat markası ile sizler de şıklık ve kaliteyi bir arada yaşayabilirsiniz. Adım attığınız her yerde kendinizi belli edecek bu saatleri incelemek için sitemizde yer alan ürünlere bakabilirsiniz. Böylelikle sizler de dilediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz son derece lüks saatlere bu sayede erişebilirsiniz. O halde daha da vakit kaybetmeden sizleri sitemize davet ediyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık Site Yazarı Google +: