Artan Sigorta Fiyatları Ucuzlayacak mı? | İmplant - Diş Kaplama - Gülüş Estetiği
DOLAR: TL
EURO: TL

Artan Sigorta Fiyatları Ucuzlayacak mı?

4 yıl önce
723 kez görüntülendi

Artan Sigorta Fiyatları Ucuzlayacak mı?

Artan Sigorta Fiyatları Ucuzlayacak mı?

Bu sorun ne zaman düzelecek?graphic1

Neredeyse tam bir senedir zorunlu trafik sigortası fiyatlarında meydana gelen artışlar sebebi ile insanlar çok büyük rakamlara sigorta satın almak durumunda kaldılar, bu sebeple önceden sigorta + kasko satın alan müşteriler bütçeyi zorlamamak için isteğe bağlı olan kaskodan vazgeçtiler. Kasko sigortasından vazgeçen müşteriler tek taraflı oluşan hasarlarda daha çok zarar etmeye başladı ve hasarda meydana gelen zararları cepten ödemeye başladılar.

Biz Türklerin çok sevdiği bir kelime var ki bu kelimeyi şahsen bende çok severim “UCUZ” , ucuz olsun ama iyi olsun derler, bilindiği üzere trafik sigortasında teminat kapsamı tüm sigorta şirketlerince standarttır, yani 800 TL fiyata satın aldığınız sigorta ile 1250 TL ye aldığınız zorunlu trafik sigortası arasında teminat farkı bulunmamaktadır. (opsiyonsuz) Bu sebeple Adana ilinde ikamet eden POLAT SİGORTA acenteliği sahipleri tarafınca ortaya bir fikir atıldı, ve ortaya www.ucuzsigortala.com web sayfası çıktı.

Polat Sigorta, sigorta sektöründe 30 seneyi aşkın bir süredir hizmet vermektedir, Kurucusu Özkan Bey oğlu Oğuz Bey şirketi bu günlerine getirmiştir.

Bir Polat Sigorta Acenteliği iştiraki olan Ucuz Sigortala artan sigorta fiyatlarının da etkisi ile ucuz ibaresi eklenerek hazırlanmıştır. Ve acentesi olduğu şirketler arasında gerek kasko, gerek trafik sigortası olsun en ucuz sigorta satın almanızı sağlamaktadır.

Adana ilinde tanınmış olan Polat Sigorta, portföyünü tüm Türkiye’ye çevirmiş ve ağını genişletmek için online sigortacılıkta bir çok yatırım yapmıştır.

Sizlerde eğer uygun fiyata kasko yani sizin sevdiğiniz şekilde ucuz sigorta almak istiyorsanız mutlaka bu firmadan teklif almalısınız.

Artan Sigorta Fiyatları Ucuzlayacak mı? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
Rolex replika Saat | Rolex Eta Saat | Hublot Saat
Site Yazarı Google +: