Bir şirketin büyüme hikayesi | İmplant - Diş Kaplama - Gülüş Estetiği
DOLAR: TL
EURO: TL

Bir şirketin büyüme hikayesi

4 yıl önce
735 kez görüntülendi

Bir şirketin büyüme hikayesi

Adana ilinde tek bir şirketten acenteliği bulunan bu şirket, 2012 yılında şirket sahibinin oğlu tarafından ele alınarak işlenmeye başlanmıştır. Şirketin kurulalı 30 seneyi geçmiştir. Bir süre tek bir şirketin acenteliğini devam ettiren şirket artık üretim arttığı için başka acentelikler de almaya başlamıştır. 2012 yılının son aylarında 2. Şirkete başvuru yapan Polat Sigorta Acenteliği ikinci şirketten de acentelik almıştır, aradan bir sene sonra da tekrar bir acentelik daha almıştır. Bir süre bu şekilde devam eden şirket en son 4. Başka bir şirketin daha acenteliğine kavuşmuştur. Yaptığı çalışmalar ve aldığı işlerle Adana Sigorta sektöründe büyük yankı uyandıran Polat Sigorta, online sigortacılık için de gerekli yatırımlar yapmaya başlamıştır.

http://polatsigortacilik.com adresinden şirketimizi takip edebilir, kampanyalar ve sigorta sektör haberleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Şirket sahibi Özkan Beyden işleri devir alan oğlu Oğuz Bey yönetici olarak elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Şirketin amacı işi torunların torunlarına bırakmaktır. Gücü yettiği sürece bu işi devam ettirmek isteyen şirket yetkilileri, imkanlar dahilinde asırlarca sürecek bir şirket sürdürmeyi istemektedir.

Polat Sigortanın Hizmet verdiği branşlar

Adana Trafik Sigortası

Adana Seyahat Sağlık Sigortası

Adana Yurtdışı sağlık sigortası

Adana Kasko Sigorta

Adana Nakliyat Sigorta

Adana İşyeri, konut sigortası

7/24 ulaşabileceğiniz hattımız: 03223430091
bilgi@polatsigortacilik.com

Her zaman en uygun fiyat, en fazla teminat prensibi ile çalışılmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
Rolex replika Saat | Rolex Eta Saat | Hublot Saat
Site Yazarı Google +: