gwx exe nedir | İmplant - Diş Kaplama - Gülüş Estetiği
DOLAR: TL
EURO: TL

gwx exe nedir

6 yıl önce
4.492 kez görüntülendi

gwx exe nedir ?

gwx-exe-nedir

Gwx.exe Microsoft’un windows update sonrasında bilgisayarımıza bizim bilgimiz dahilinde olmadan yüklediği bir uygulamadır. Windows 7 , Windows 8 bilgisayarlarda karşımıza çıkan bu gwx.exe Microsoft ‘un güncellemelerinden gelen zararsız bir dosyadır. Panik yapmanıza gerek yok.

Gwx.exe bilgisayarıma zarar verir mi ? evet güncelleme yaparsanız eğer ki işletim sisteminiz windows 8.1 yahut windows 7 ise güncelleme yaptığınızda sistem uyumsuzluğu olabilir , Bilgisayarınız yavaşlayabilir , Donanımsal sıkıntılar çekebilirsiniz dolayısı ile verilerinizide yedeklemezseniz ciddi sıkıntılara yol açabilir.

Gwx.exe nasıl kaldırabilirim? gwx.exe yi kaldırmak istiyorsanız KB3035583 güncellemesi ile gelen GWX.EXE kaldırmak istiyorsanız Denetim masasından ulaşacağınız Programlar ve Özelliklerini açıyoruz.Ardından Yüklü Güncelleştirmeler diyoruz.

KB3035583-gwx-exe-silmek-kaldirmakResimde gördüğünüz gibi kare içerisine aldığım kısım da gördüğünüz kısmı seçip kaldırma tuşuna basın  ve bilgisayarınızı baştan başlattığınızda gwx.exe uygulaması sisteminizden kaldırılmış oluyor. eee ufakda olsa bi ram kaplıyor fazlalığa gerek yok değilmi :)))

Yukarıda video da çektim izleyip temizleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
Rolex replika Saat | Rolex Eta Saat | Hublot Saat
Site Yazarı Google +: