Overwatch Daha Şimdiden 7 Milyon Oyuncuya Ulaştı | İmplant - Diş Kaplama - Gülüş Estetiği
DOLAR: TL
EURO: TL

Overwatch Daha Şimdiden 7 Milyon Oyuncuya Ulaştı

5 yıl önce
1.352 kez görüntülendi

Overwatch Daha Şimdiden 7 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Popüler oyunun sadece birkaç günde 7 milyon oyuncuya ulaştığı açıklandı.

Aylarca süren bekleme döneminin ardından 24 Mayıs tarihinde satışa sunulan ve tam anlamıyla oyun piyasasını ele geçiren Overwatch, Blizzard’ın FPS türündeki ilk oyunu olmasına rağmen tek kelimeyle mükemmel. Oyunculara tam da istediklerini vererek MOBA türü oyunlarda bulunan rolleri ve karakter özelliklerini, oyuncu yeteneğinin ön plana çıktığı FPS türü ile harmanlayan Overwatch, Blizzard tarafından açıklanan verilere göre sadece birkaç gün içerisinde 7 milyon oyuncuya ulaştı.

DVa_005_0

Açık beta sürecinde 9.7 milyon oyuncu tarafından oynanan oyunun (tabii ki buna oyunun 5-6 GB olması da etki etti, yani kolay bir şekilde indirilebiliyordu) Blizzard’ın yüzünü güldüreceği biliniyordu, fakat yetkililerin yaptığı açıklamalara göre bu kadarını Blizzard bile beklemiyordu.

Milyonlarca oyuncuya sahip olmasının yanı sıra uzun oynanış saatleriyle de dikkat çeken oyun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında toplam 119 milyon saat oynandı (ve ben bunları yazarken artmaya devam ediyor). Blizzard tarafından açıklanan diğer verilere göre de oyuncular 326 milyon kez karakter değiştirdiler ve tam 11 milyon payload’ı yerine ulaştırmayı başardılar (oyunu oynayan kişiler bilir).

kaynak:http://www.webtekno.com/

Overwatch Daha Şimdiden 7 Milyon Oyuncuya Ulaştı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
Rolex replika Saat | Rolex Eta Saat | Hublot Saat
Site Yazarı Google +: