SEO Konusunda Sabırlı Olmanız İçin 6 Neden? | İmplant - Diş Kaplama - Gülüş Estetiği
DOLAR: 6.86 TL
EURO: 7.71 TL

SEO Konusunda Sabırlı Olmanız İçin 6 Neden?

4 yıl önce
663 kez görüntülendi

SEO Konusunda Sabırlı Olmanız İçin 6 Neden?

1)Siteniz için aldığınız dış linklerinizin çoğu yaklaşık 3 ay ile 1 yıl arası etki etmeye başlamaktadır.

2) Rekabeti yüksek olan yani popüler anahtar kelimelerinizde yükselmek için uzun bir süre lazımdır.Rakipleri küçümsemeyin.

3) Google’ın son güncellemesine göre, yeni linkler aldığınız taktirde, bazen tabi her zaman olmuyor hemen sıralamalarda düşüş yaşarsınız, ve bir süre sonra yükselmeye başlarsınız. Eğer sıralamalarda dalgalamalar yaşıyorsanız (örneğin, ilk önce düşüş, sonra yükşeliş, sonra tekrar düşüş…) bu herşeyin yolunda gittiği anlamına gelir. 3 ay izlemeye devam edin.Doğal bir şekilde backlink almaya devam edin, örneğin sosyal imleme ,sosyal medya gibi..

4) Düzenli aralıklarla link ve tanıtım yazısı alın.Bir anda yüklenmeyin.Örneğin, haftada 1 adet link, fakat gene 1 ay gibi kısa sürede yükselemezsiniz.Kademeli şekilde link ve tanıtım alın.

5) Sizin gibi rakipleriniz de çalışmalar yapıyor olabilir, ve onların sitelerinin backlinklerini sürekli her hafta sıkça kontrol etmenizi öneririz, bunu ahrefs gibi araçlarla yapabilirsiniz.

6) Siteniz ile Türkiyede Google.com.tr’de yükselmek istiyorsanız, o zaman Türkiye lokasyonlu sitelerden link almanızı tavsiye ediyoruz.Bu şekilde yükselişiniz daha iyi olacaktır.

SEO Konusunda Sabırlı Olmanız İçin 6 Neden? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
Rolex replika Saat | Rolex Eta Saat | Hublot Saat
Site Yazarı Google +: