Telegram Yenilendi | İmplant - Diş Kaplama - Gülüş Estetiği
DOLAR: 7.31 TL
EURO: 8.59 TL

Telegram Yenilendi

4 yıl önce
880 kez görüntülendi

Telegram Yenilendi

Anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Telegram yeni bir güncelleme ile birlikte farklı bir özelliğe sahip oldu ve Telegram yenilendi.

indir

Anlık Mesajlaşma Uygulaması Telegram Yenilendi
Anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Telegram yeni bir güncelleme ile birlikte farklı bir özelliğe sahip oldu.
Anlık Mesajlaşma Uygulaması Telegram Yenilendi
Anlık mesajlaşma uygulamaları günden güne daha da artan bir popülerliğe sahip olurken kullanıcıların tercih ettiği programlardan bir tanesi de Telegram. Telegram üzerinden yapılan yazışmalarda son olarak yeni bir özelliğini daha Kullanıma sunulduğu belirtilirken kullanıcıların artık gönderdiği mesajları dahi düzenleyebileceği belirtildi.

Uygulamaların farklı olmak ve daha fazla kişi tarafından kullanılabilmesi adına yöneticiler tarafından sürekli yenilemeler yapılırken bu konuda Telegram için yapılan düzenleme oldukça farklı. Bugüne kadar özellikle mesaj gönderme aşamasına kadar pek çok farklı özellikler görülse de Telegram mesajı gönderdikten sonra kişilerin değişiklik yapma hakkını elde etmesini sağladığı için bu alanda fark yaratmış durumda. Konu ile ilgili bilgilerin paylaşılmasının ardından pek çok kullanıcı bu yeniliği severken mesajların gönderildikten sonra değiştirilebilir olması pek çok yanlış mesajın da geri alınmasını ya da düzeltilmesini sağlayacak.

Telegram için sunulan tüm yenilikler sadece mesaj düzenleme ile sınırlı kalmazken programın ara yüzünde de pek çok yenilik yapılmış durumda. Kullanıcıların daha kolay bir uygulama deneyimi için ara yüzde farklı bölümler açılırken artık kişi listesinden de kişinin çok daha kolay bulunabilmesi mümkün kılınmış durumda. Ayrıca yapay zekanın da kullanılabilir duruma getirildiği Telegram’da yapay zeka botlarını kullanarak çok daha farklı bir mesajlaşma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
Rolex replika Saat | Rolex Eta Saat | Hublot Saat
Site Yazarı Google +: